Mylan

Meda’nın devri, mevcut portföyümüzü desteklemek ile birlikte OTC, kadın sağlığı, solunum, alerji, dermatoloji ve de ağrı yönetiminde büyüme de sağlamaktadır.

Bizler, daha iyi bir dünya için daha iyi sağlık sağlamak amacıyla çalışırken; Mylan’ın Meda’yı alma anlaşmasını tamamlaması, başka heyecan verici bir dönemin başlangıcına işaret etmektedir. Artık 2700’den fazla markalı, jenerik ve OTC ürün barındıran bir portföy ile birlikte daha güçlü olduğumuzu bir kez daha ortaya koymaktayız.

Sağlık hizmetine erişim, ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle biz, Meda’nın tamamlayıcı güçlü yanları ile birlikte, tüm dünyada hizmet ettiğimiz hastalar için sağlayabileceklerimiz konusunda heyecanlıyız. Bu anlaşma, organizasyonumuzu tüm dünyada hizmet etmekte olduğumuz piyasalarda güçlendirmesinin yanı sıra, Ortadoğu ve Güneydoğu Asya ile birlikte Çin, Meksika, Rusya ve Türkiye’nin de dahil olduğu birçok pazarda varlığımızı ortaya koymamızı sağlamaktadır. Bu birleşme sayesinde 165’ten fazla ülkeye hizmet ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Böylece sağlık hizmetinde yeni standartlar oluşturmak ve 7 milyar insanın yüksek kaliteli ilaca ulaşmasını sağlamak amacı ile her zamankinden daha da iyi konumlamış olacağız.

Global R&D ve üretim platformlarına entegre olmuş çok çeşitli ve etkili ilaç portföyümüz, her anlamda kalite konusunda ki duruşumuz ve sektörü şekillendiren politikalarımız ile öteden beri süregelen mücadele geleneğimiz bizi emsallerimiz arasında göze çarpan bir şirket yapmaktadır. Abbott, Agila, Famy Care ve Renaissanca gibi yakın zamandaki tamamlayıcı satın almalarımızın yanı sıra Meda da bu güçlü yönleri desteklemektedir. Global işgücümüz –artık 40.000 kişi ile daha güçlü olan- Mylan’ın innovatif, hasta odaklı bir sağlık şirketi olarak çalışmasına yardımcı olmaya devam ediyor.

Sağlık hizmetinde yeni standartlar oluşturmaya devam ederken, kadın sağlığı, solunum, alerji, dermatoloji ve ağrı yönetimi alanlarındaki varlığımız önemli derecede gelişmeye devam ediyor. Mylan’in güçlü alt yapısı, daha fazla ürün ve hizmet kalitesi ile hasta ve eczane çözümleri sunarak, müşterilerine daha fazla değer katmakta; bu da Mylan markasını, hastaların sağlık yolculuğunda önemli bir parça olmasını sağlamakta.